Leden 2017

Co je se mnou?

31. ledna 2017 v 14:11 | i-love-writing |  Já píši!
Nač mít blog, když se m nevěnuji? Toť dobrá otázka! :D Ano, sama sebe se ptám, proč jsem tento blog zakládala, když tu nic pořádného, už dost dlouho nepřibylo. A kde je vlastně celý problém. Ono témat, je spousta, ale, co dělat, když má člověk v hlavě prázdno. Ano je to tak přiznávám, že vždy, co mě napadne nějaké téma, nebo věc o které bych mluvila, prostě zůstanu u první věty a dál se nehnu...

Že by to byla tvůrčí krize? I to je jedna zmožností, nebo to může být tím, že nemám vhodné období pro psaní. Nevím, prostě kam se hnu, nic se mi nehce nebo nemám dokončené, to co bych, už dávnějí mít měla. Teď mi právě došlo, že to také může být způsobeno, tím počasím, které je venku.

Neříkám, že zimu nemám ráda. Ale, to sychravé počasí, mi občas, už leze na nervy. Někdy bych si příla, raději, už sluníčko a trochu toho teplíčka. Prostě zima je krásná, ale jaro a léto mají zase své kouzlo, které tak nějak člověka, řekněme nakopne a cítí, že má možná i více energie.

Omluva!

16. ledna 2017 v 13:54 | i-love-writing |  Já píši!
Velká omluva, ale...Ne zase toho nakecám, a co stoho. Tak to povím, raději jen ve zkratce...Prostě jsem nestíhala a nechtělo se mi přemýšlet o článcích, měla jsem navíc ještě jiné věci k dokončení. Tak se moc omlouvám, že tady nic moc nového není. Snad se to brzy polepší! Musím se přiznat, že jsem docela unavená. Moc jsem toho nenaspala. Nevím, čím to je! Ach jo!


První opravdové fotky!

2. ledna 2017 v 23:04 | i-love-writing |  Mé fotečky!
A hele, znovu se hlásím! :D Dobrý večer, jak se máte? A jaký jste měly Nový Rok? U mě to jde...musím se přiznat, že jsem něco málo nafotila, s mým novým miláčkem , kterého jsem dostala. (Tak říkám, svému foťáku)...A tak jsem se s vámi chtěla podělit o své první fotky, nebo by se spíše dalo říct, fotky spojené v jednu koláž. :D

Fotila jsem, sníh, který je u nás hezky vidět.

Brzy bych chtěla, opět něco nafotit...A podělit se s vámi o tyto fotky. A později možná, dát i nějakou recenzi na dárek, který jsem dostala. Sice to nebude hned, protože ještě potřebuji trochu času, abych se s ním naučila. Ale jen, co budu umět víc, jistě vám dám vědět.