Padesát odstínů temnoty recenze?

21. února 2017 v 16:40 | i-love-writing |  Recenze
Padesát odstínů temnoty recenze: Už žádná pravidla. Už žádná tajemství.


Ano nebudu lhát, byla jsem na prvním dílu padesáti odstínu…A tak, jsem nemohla nejít ani na druhý díl. Ne! Nebyla jsem na tom hned, protože za prvé lístky nebyly a také i ten čas. Ale řekla jsem si, o minulém víkendu, že to snad bude i lepší. Takže, jde se do kina!


Více v celém článkuAbyste si nemyslely, že je to jen o sexu. Protože tento film zdaleka není jenom o sexu. A kdo si to myslí pak asi nepochopil hloubku filmu. Tento film je úplně o něčem jiném. Tenhle film, je prostě s části o Christianovy a jeho dětství. Ale také trochu i o lásce. To, co si on prožil, ho změnilo v toho čím, se později i stal. Nebyla to jeho vina, on prostě jen dělal to, co ho časem naučily.

Abych pravdu řekla, mé očekávaní, byly dost velké…A světu div se, bylo to super! Chvílemi, jsem se fakt dobře zasmála. :-D

Ana se dost změnila, oproti prvnímu dílu. Konečně si našla práci, co ji bavila. Byla více sebevědomá a věděla, co chce, a co ne. Stále zůstala sama, protože i když, se s Christianem rozešla, nedokázala si nikoho jiného najít. A tak se mohl zase začít tvořit začarovaný kruh. Christian, byl podle všeho také sám, protože si uvědomil, že jediná žena, o kterou má skutečně zájem je Ana. A tak, se rozhodl, že ji opět získá zpátky.

A inu tak se stalo, zašel za ní a řekl ji, že bez ní to není to pravé. On se sice opět trochu brání tomu, aby porušil svá pravidla, jako to bylo v minulém díle. Ale je vidět, že je přeci jen jiný. Trvalo to chvíli, ale nakonec souhlasila, že to s ním znovu zkusí, ale tentokráte to, bude podle ní. Z počátku se zdálo, že je nervózní, ale nakonec souhlasil. Dokonce ji dovolil věci, které by třeba minule razantně zamítl. Také ji prozradil pár tajemství ze své minulosti.

Poté, co se zdálo, že je vše jak má být a že jsou šťastni konečně(když, už se zbavily i šéfa Any, který ji chtěl, ale ona jeho ne), začaly se objevovat jisté stíny, z jeho minulosti. Ano rovnou to řeknu, byly to jeho dřívější řekněme (protože nevím, jak přesně to teď nazvat) přítelkyně. Jedna bláznivá druhá, dalo by se říct, ještě bláznivější.

Ta první, to je ta která ho naučila dělat jisté věci (Nebo bych měla říct, ukázala mu jisté věci), si myslela, že ví jak na něj a tak, když ji tak nějak představil Anu, pokoušela se v ní zasít nové semínko pochybností. Tvrdila, že on ji nikdy neudělá šťastnou, jak by si přála, protože je jiný, než ona, a to se nikdy nezmění. A tak Anastasie, začala být mírně na pochybách, když už se zdálo, že je zase klid a všechny její slova nakonec zamítla.


Opět se objevila jeho bývalá (Která, už se jí zjevila i předtím. Byla to ta, která ji vlastně po celou dobu sledovala…A děsně na ni žárlila, že právě ona něco takové dokázala.), a nakonec ji málem zabila, znovu si Ana v hlavě, přemítala ony slova (od Mrs.Robinson-Kim Basinger), co když je pravda to, že se nedokáže změnit a opět se stane tím, kým byl předtím.

Ale opak je pravdou, on je jiný, už není stejný, nepotřebuje všechny ty ženy, které mu připomínají jeho matku. Naopak, konečně našel tu správnou, ženu, při které si nemusí na nic hrát, může s ní být skutečný Christian Grey, může dělat věci, které předtím nedokázal, může být otevřenější.

Na závěr:

Co se mi líbilo nejvíc: No bylo tam fakt hodně momentů, které, se mi líbili. Například jak řekl tu věc. "Ty si mě naučila Pích*t." "Ale ona mně naučila, milovat." Nebo když jeho nevlastní matka slyšela, co se děje. Pak vešla do místnosti, své přítelkyni dala facku a říká. "Okamžitě vypadni s mého domu!" Moment ve sprše, byl super, a jak pak chtěla jít do té červené místnosti. :D Velký spoiler: Nebo jak ji požádal o ruku. Líbilo se mi také, jak ji řekl, že aby se k němu nastěhovala (To si myslím, že byl opravdu dost velký pokrok). Kromě toho, že ji pak požádal o ruku. A když jsem si v jedné chvíli myslela, že snad bude nezvěstný nebo tak nestalo se, on se nakonec objevil. A dojemné bylo, jak všichni měly strach o něj, mám pocit, že to ještě více sblížilo, jeho rodinu s Anastasii.
Prostě každá část, měla to své a mohla bych psát, mnoho dalších vět. Ale myslím, že bude lepší přestat tady, abych nedávala zbytečně příliš spoilerů, pro ty co třeba ještě film neviděli.


Závěrem já osobně film mohu doporučit. Zabavíte se, zasmějete, a možná se budete těšit i na třetí díl, který by měl přijít příští rok. Zkrátka, se mi film líbil, hudba také nebyla špatná. Možná bych řekla, že tento díl, byl lepší, než předešlý. Takže mé hodnocení je 97 %

A co vy, už jste se byly na film podívat? Líbil se vám? Nebo se vám více líbi kniha, a na film jste raději ani nešli?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | E-mail | Web | 23. února 2017 v 16:12 | Reagovat

Měla jsem na to jít do kina s kámoškou, ale furt do toho něco lezlo, tak si počkám až to bude ke stažení. Ale těším se na to. :-)

2 Siginitou Siginitou | Web | 23. února 2017 v 17:03 | Reagovat

No já to ještě neviděla, zato tam byla má kamarádka která tam dovlekla svého kluka a ten pak z toho byl celý rozházený. Prý už ho tam nikdo víckrát nedostane :D

3 Eliss Eliss | Web | 27. února 2017 v 16:05 | Reagovat

Těším se, až bude ke stažení! :-)

4 Emo♥ Emo♥ | E-mail | Web | 1. března 2017 v 22:33 | Reagovat

Musím se přiznat že jsem neviděla ani první díl :D  Moc mě ani to ani neláká :D

5 Mikyy Mikyy | Web | 9. března 2017 v 19:02 | Reagovat

Dvojka se mi líbila mnohem víc než jednička teda :-)  :-D

6 i-love-writing i-love-writing | Web | 9. března 2017 v 19:09 | Reagovat

[5]: Asi tak...Já bych jen řekla, každá měla to své. Ale jasně, že dvojka byla o něco lepší. :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama