Březen 2017

Nic mě nenapadá!

30. března 2017 v 19:06 | i-love-writing |  Já píši!
Opravdu se omlouvám, že tady moc ničím nepřispívám. Ale, kde je ten problém? Nemám myšlenky na psaní ani tvoření ani nic jiné.
Asi se to zdá zvláštní, ale upřímně je to tak. Ať dělám, co dělám, vše zůstane v polovině. Můj mozek má myšlenky úplně někde jinde! A vůbec se nedokážu na nic s toho, co bych chtěla soustředit.
Zkoušela jsem, dělat něco grafické ale ani to nezabralo, jak bych chtěla, zkoušela jsem vymyslet nějaký ten kvalitní článek, či recenzi, ale ani to nejde, tak jak chci…Mám pocit, že celkově nějak nic momentálně nejde, jak chci. 🙁

Design taky ještě nemám hotový! Ach jo! Ani Sluce, které venku tak krásně svítí, nepomáhá…Třeba bych se měla jít projít, i nad tím jsem uvažovala, ale skutečnost je taková, že nemám ani moc chuť někam jít. Jsem nějaká utahaná, sice fakt nevím, čím to je. 😕
Tak prosím mějte se mou strpení. Jsem si jistá, že se to časem nějak zlepší a opět dostanu, nějakou inspiraci na tvoření. Třeba přibude i více té energie, která by se mi teď fakt hodila. 😄 Tak vidíte, nejsem schopná vymyslet ani nadpis. 😩

Zkrátka a jednoduše, asi jen potřebuji trochu času. Abych načerpala více síly, má mysl se uklidnila, a mohla se opět pustit do tvoření a podobně 😉

Tak kde to vázne?

21. března 2017 v 17:43 | i-love-writing |  Novinky na blogu
Ahoj, takže jak začít, je mi fakt líto, že zde není žádný nový článek. Ale za prvé, vám chci říct, že momentálně, nemám na to chuť, ani čas něco psát.
Přiznám se, že už několik dní se patlám s novým designem na tento blog, ale prostě, ne a ne udělat nějaké PNG, které by se mi líbilo, nebo bylo podle představ. Je to příšerné, věřte mi!

Já to prostě nechápu, když mám pro někoho dělat design, tak mi to vše jde tak jak chci nápadu je celkem také dost.
Ale když jej dělám pro mě, tak prostě nic, PNG mě nejde, jak chci, barvy se mi po chvilce nelíbí, pořád bych něco předělávala.
Už si přijdu jako praštěná! Zkrátka, už toho mám dost. :D Ne, už se dneska nebudu rozčilovat víc...Uvažuji o tom, že si půjdu zapnout nějaké písničky, třeba mi to pomůže, když se na chvíli odreaguji.

Recenze: Svět pod hlavou?

9. března 2017 v 17:10 | i-love-writing |  Recenze
Svět pod hlavou?


Ano nadpis je správný. Co dodat, asi začněme hezky od začátku. Já obvykle nekoukám, na české seriály…Tedy, ne že bych nikdy nějaký neviděla, jak jsem byla menší tak jsem si občas pustila Ordinaci, nebo velice krátce tu Ulici. Ale nějak, mě to pak přestalo bavit a tak jsem to raději přepnula a koukala spíše na slovenské pořady, nebo nějaký film, seriál a tak.
A jediné, co se mi pak po delší době celkem líbilo, byly ty Vinaři, ale jen první série (Ta byla docela zábavná) druhá, mě zase, až tak nenadchla. A tak jsem si dala pauzu a celkově se spíše věnovala psaní, blogu, hudbě a podobným věcem.

Ale vše se změnilo, až do teď…Hodně často jsem totiž v televizi, víděla reklamu na seriál ČT, tedy Svět pod hlavou!
A tak jsem si říkala, proč to nezkusit, Mrknu na pár dílů a uvidíme, co a jak.
Ihned po třech epizodách, mě seriál nadchnul, že jsem věděla, že musím koukat, až do konce. Bylo to vážně dobře natočeno. Herci se mi také, líbili.

Více v celém článku...

Před usnutím?

3. března 2017 v 13:03 | i-love-writing |  Téma týdne!
To je mi ale otázka! Jasně, že nepočítám ovečky, to by jistě nezabralo. Ono je to vlastně tak, že když jsem byla malá, jako asi každé dítě, naši mi občas četli příběhy…No to bylo, ale v dětství. Později jak jsem rostla, jsem si zvykla, třeba něco přečíst sama (Typu časopis, Menší kniha, která neměla moc stránek) a podobně, to jsem potom, cítila únavu a v ceku rychle usnula. Tehdy, ještě nebyl internet a tak podobně...

No a kde, jsem dneska? Přiznávám, že dneska je to mizerné. Samozřejmě, že mám občas dny, kdy jsem opravdu tak vyčerpaná, že hnedka usnu, ale to je jen málo takových.
Spíše mám opačný problém a to jak usnout. Takže někdy koukám na televizi, než usínám, to občas zabere. Ale poslední dobrou tak fakt nic nedávají, tak ani není, nač koukat…
Takže, kromě toho, že přemýšlím jak a co, bude zítra a podobně, přeci jen nejraději přemýšlím, o mých příbězích a povídkách, které chci napsat a vím, přesně jak a kde co bude, jak je zakončím, prostě vím snad vše.


Ale když má dojít k onomu skutku, tak nic! Prostě se snažím něco napsat, zavzpomínat, v té hlavě mé, co vše jsem tam vlastně chtěla mít a jakou zápletku, jsem si to vymyslela a podobně. A z toho si pamatuji možná tak začátek, nebo jen nějakou část. 😄 Což mě někdy štve, protože fakt je, že vím, že se mi to líbilo. 😄

Když to tak shrnu, je zajímavé, že v noci mívám nejvíce nápadů, jestli napsaní nebo i grafiku. Ale přes den, skoro nic ani se mi do toho občas nějak nechce. Vážně nechápu čím to je.
Někdy si říkám, zda nemám být noční pták. Přes den spát a v noci, přemýšlet a tvořit. Kdo ví, jaké by to asi bylo. 🤔