Duben 2017

Byla jsem snad jediná?

26. dubna 2017 v 15:27 | i-love-writing |  Já píši!
Drazí přátelé. Asi se divíte, proč tu nic není? Času málo, nestíhala jsem. A dneska jsem si říkala. No dobrá, je na čase něco sem přidat. A co se nedozvím, že blog,cz mi ráno píše, že nefunguje. Jako vážně?


Řekněte mi, co to má být? Co se to sakra, děje poslední dobou. Nechápu, kam ta době spěje? Videa nefungují tak jak by měly, fotky se občas nezobrazují, nebo se uloží i třikrát za sebou. Spam, kde se jen podívám. Nikdo nic nedělá a nijak to neřeší.
Zde, se nabízí otázka, proč asi lidé přecházejí na blogspot?
Je jasné, že ne jen tak zčista jasna, se jednoho rána rozhodnou, že prostě, co ten Blogspot, jak to tam vypadá, třeba to i vylepšily, co kdybych náhodou to zkusila tam? Blog, už je nuda!
Povím vám, že se jim ani nedivím. Já sama jsem tady na blogu, už několik let a vím, jaké to bylo předtím a teď. Takže vám také povím příběh!

Více v celém článku...

Oddělovač 01

5. dubna 2017 v 13:20 | i-love-writing |  Drobné věci!
Přeji všm krásný den. Omlouvám se, nakonec plány byly jiné, než jsem myslela. Včera jsem měla již nachystaný, článek. (No nachytaný asi přímo ne, jinak by tady byl. :D Zkrátka byl jen hotov, ale pak se plány změnily a já nestihla nic, jak jsem chtěla.)
A tak jsem si říkala, zkusím to večer, až dojdu domů...Ale to zase blog, musel něco řešit a ne, a ne fungovat.

Dneska, jsem opět měla jiné plány, ale zase nastala změna. :-D A tak jsem, alespoň dokončila zprávně tuhle malou grafiku, nebo bych to také mohla nazvat jak je známo oddělovače. Jsou tři v různých barvách. Snad se vám budou líbit, třeba je někdo využije, kdo ví.

Víc v celém článku