Červenec 2017

Proč sem tuto loď ještě neopustila?

27. července 2017 v 16:26 | i-love-writing |  Já píši!
Proč zůstávat na blogu a nepřejít jinam? Toť krásná otázka. Asi si někteří říkáte, ach jo, zase jen další blábol, nějaké blogerky, nuda to raději ani číst nebudu.


Ale já vám i tak řeknu svůj důvod proč ještě na blogu jsem, a nešla jsem třeba jinam. Jak víte nebo možná taky ne, na blogu jsem již spousty let. Vím čím vším si blog přešel a kam se asi dostal. Ale kde je vlastě onen problém…. Celé to spočívá v tom, že jsem kdysi zkoušela i jiné služby, Ale upřímně? Ani jedna mě doposud tolik nenadchla, abych tam i zůstala. Blog má totiž něco, co jiné služby podle mě nemají.

Více v celém článku...

Design 02

25. července 2017 v 16:30 | i-love-writing |  Novinky na blogu
Trochu toho trápení, ale přeci je to tady! Ano ano, asi tušíte, že povídám o designu, který jsem konečně dokončila a už mi jen schazí dodělat drobnosti.
Přiznávám, dalo to dost práce, protože dlouho jsem nemohla najít fotky, které jsem tam chtěla mít. Pořád jsem zkoušela, tohle a támto, a nic mi nepoasovalo. :D To jsem celá já. :-D

Nakonec jsem ale přeci jen zvolila, že opět bude design se Stana, protože tu herečku mám ráda. Jenže vybrat fotky, byl taky dost tvrdý oríšek. :D A ještě, aby to ladilo, že. :D
Tak tedy konečně, vybrala jsem starší foto, a hledala dál, protože jsem tam chtěla víc, než jednu fotku...a čistě nahodou, jsem měla štěstí, že zveřejnila Stana na instagram tři fotky(pardon, správný název je asi koláž), no a mě se hrozně líbili a tak jsem je použila na design, a bylo jasno že je to přesně ono.

Design je v spíše v barvách letních, možná trochu i Jarních. Zkrátka a jendoduše, je takový, jak jsem si přála. Hezky to tu prosvětlí a možná mi dodá energii, zvedne náladu, a dodá jistou ispiraci k nějakým novým kvalitnějším článkům.

Design 02| Doba výroby: 5 hodin s přestávkama| Jak dlouho tu bude: Nevím, je možné, že i přes léto| Nastaven 24.07.2017| Program: PS, drobnosti Photofiltre.

Edit: Toho náhledu zde si moc nevšímejte...Takhle totiž vypadal původní design, ale jelikož neseděl, jak jsem si myslela. Tak jsem jej, prostě musela někonec celý předělat. Zbyla z něj tedy jenom vrchní část. A jelikož se mi to nechce znovu snímat, tak nechám jak to je. :D

Stále nic...

4. července 2017 v 20:12
Je mi líto, že zde nebyl článek již delší dobu. Ale nějak nejsem schopna teď něco spatlat. Vůbec se mě do ničeho poslední dobou nechce. Mám vše nějak rozdělané a celkově, je to na nic. Ani fotky, které jsem vám chtěla zde dát, ještě nemám roztříděné. :D

A navíc...
Ať se snažím a cokoliv dělám, zdá se, že můj design je proti mně. Přiznávám se, měl tady být již delší dobu nastaven, jak asi víte. A teď se asi ptáte kde je problém? Tak vám povím, že to netuším. Prostě mi nechce sedět tak jak má. Je možné, že jsem zapomněla, jak se to vše asi dělá. Myslím to nastavovaní. Ale víte co je zajímavé, kdysi jak jsem někomu dělala design a podobně... Krásně mi seděl nebyl problém téměř žádný. Je také možné, že jsem zřejmě vyšla ze cviku.
I to se stává. No zdá, se že budu muset opět trénovat a zkoušet, abych se do toho dostala. :-D

Tak alespoň na závěr sem dám jednu z mích oblíbených písní.